Skip to main content

Egzotyczny smak luksusu

Niepowtarzalny świat designu inspirowany wyobraźnią projektantki oraz fikcyjnymi wpływami zapożyczonymi z mitów, legend i baśni to całkowicie nowa oferta na polskim rynku mebli i dodatków dekoracyjnych. Wyjątkową ofertę mebli w tkaninach wg projektu Emmy J. Schipley, uznanej brytyjskiej projektantki oferuje polska marka COMPLET FURNITURE®.

Image
Linia
Linia

Meble w tkaninach sygnowanych przez Emmę J. Schipley to unikalna propozycja dla osób poszukujących pomysłów na przełamanie monotonii aranżacji. Fotele, pufy oraz elementy dekoracyjne we wzorzystych bogato ilustrowanych tkaninach mogą być oryginalnym akcentem każdego wnętrza. Wielokolorowy fotel ubrany w piękną tkaninę nie tylko ożywi wystrój wnętrza, ale zdecydowanie podkręci jego charakter nadając mu wyrafinowanego luksusu.

Jeśli szukasz mebli, które w Twojej aranżacji mają grać pierwsze skrzypce, koniecznie sprawdź propozycję foteli i dodatków od COMPLET FURNITURE®. Marka stawia na współpracę z architektami wnętrz oferując wyjątkowe produkty, świetnie wpisujące się w oryginalne projekty wnętrzarskie. Kolekcja jest dedykowana dla wybranych klientów pod indywidualne zamówienia.

Image
Image
Image
Image
Image