Skip to main content

Włączniki dotykowe
funkcjonalność i elegancja
w szklanym panelu

Image
Linia
Linia

Wakacyjne dni to idealny czas na zmiany w naszych wnętrzach: remont, wymianę dodatków, czy zupełną zmianę aranżacji. Włączniki dotykowe ze szkła hartowanego Livolo mogą zastąpić tradycyjne włączniki bez konieczności zmiany instalacji. W przypadku gruntownego remontu z łatwością znajdziemy kombinację idealnie dopasowaną do naszych potrzeb, dzięki możliwości wyboru układu, sterowania zdalnego, czy ściemniania. Prostota wraz z łatwością użytkowania, zachowania czystości i bezpieczeństwem, jakie daje szkło hartowane - to wszystko w trosce o komfort użytkownika! Jeśli stawiamy na takie cechy, jak: smart, less waste oraz wielofunkcyjność, a to wszystko zwieńczone w eleganckim designie - wybór jest prosty!

Wymienne panele dają nam możliwość szybkiej zmiany ich koloru w zależności od zmieniających się trendów bądź naszych upodobań. Obecnie poszerzamy gamę kolorowych paneli i gniazdek - z każdym dniem pojawiają się kolejne nowości, które znajdziecie w naszym sklepie www.livolo.com.pl oraz na Allegro Livolo Pomorze.

Image

Proste, białe wnętrze z elementami różanymi i lawendowymi wspaniale odzwierciedla klimat prowansalski. Różowy to kolor beztroski, radości, a przede wszystkim ignorowania negatywnych stron rzeczywistości. Powiedzenie “widzieć świat przez różowe okulary nie wzięło się znikąd, prawda?

Image

Piękno leży w kolorze zielonym, który wpływa na nas niezwykle kojąco oraz w inteligentnych rozwiązaniach, dzięki którym żyje nam się prościej. Dodatkowo zielone akcenty mogą sprowadzić nas myślami do wspaniałej Toskanii, gdyż tam bez dwóch zdań odnaleźć można spokój w otoczeniu tysięcy roślin.

Image

Jeśli mowa o kojarzącym się z Grecją, kolorze niebieskim - może on wpłynąć pozytywnie na nasz nastrój. Warto postawić na niebieskie elementy, ponieważ mają charakter łagodzący, uspokajający, a nawet potrafią wzbudzić zaufanie. Ten odcień sprawi, że w naszym domu będziemy czuli się bardziej bezpieczni i zrelaksowani.