Skip to main content

Smart, eko, less waste
Włączniki Livolo w trendach 2020

Włączniki dotykowe LIVOLO to odpowiedź na trendy 2020.

Poprzez połączenie szkła hartowanego, klasycznego kształtu oraz szerokiej gamy kolorystycznej - idealnie odnajdą się zarówno we wnętrzu neomieszczańskim, neoantycznym, a nawet etnicznym. Stanowią elegancki detal, stylowo prezentujący się obok wyrazistych faktur oraz geometrycznych instalacji. Co najważniejsze - LIVOLO to wręcz synonim słowa SMART. Celem marki jest wielofunkcyjność, swoboda i odpowiedź na wszelkie potrzeby użytkownika. Włączniki LIVOLO idą z duchem less waste, gdyż minimalizują zużycie plastiku. Każdy panel pakowany jest w pudełko z tektury, a wykonany jest ze szkła hartowanego, co zarówno jest ekologiczne, jak i przyjemne w utrzymaniu.Wszystkie produkty wraz z ofertą dostępne są na stronie www.livolo.com.pl

Image
Linia
Linia

Czy wiesz że...

W 1939 roku "New York Times" przewidywał, że ludzie przestaną oglądać telewizję z braku czasu.Obecnie wszystko zmierza do upraszczania i oszczędzania każdej minuty. Stąd zamówienia online, e-booki, e-rezerwacje, a przede wszystkim... inteligentne wnętrza. Ile czasu zaoszczędzimy posługując się pilotem? Ile stresu zaoszczędzimy dzięki możliwości kontrolowania oświetlenia z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej? I przede wszystkim - jak szybko będziemy w stanie wprowadzić wyjątkowy nastrój dzięki funkcji ściemniacza? W 2020 roku oszczędzajmy zarówno swój czas, jak i energię! Więcej ciekawostek odnoszących się do wnętrz, designu i poprawienia jakości życia na instagramie: livolo.com.pl_official!

CLASSIC BLUE  KOLOR ROKU 2020

Wymienne panele ze szkła hartowanego to odpowiedź LIVOLO na zmieniające się trendy i gusta. Każdy włącznik dodatkowo można skonfigurować jako sterowany pilotem, smartfonem albo tradycyjnie - dotykiem. Dostępna funkcja ze ściemniaczem, ograniczenie elementów plastikowych, tekturowe opakowanie, czyli postawa less waste na każdym kroku. Ekonomicznie i ekologicznie!

Image

 

Image

 

Włączniki LIVOLO potrafią sterować nie tylko światłem, ale również roletami lub wentylatorami. W ofercie znajduje się także pełna gama gniazd wtykowych, USB i wiele innych. Funkcja smart idealnie wpasowuje się trendy 2020 - warto postawić na inteligentne wnętrza.

Image
Image
Image
Image