Skip to main content

Tradycja

Piękno

Funkcjonalność

Sieć salonów Italmeble od kilkunastu lat proponuje swoim klientom meble i akcesoria najwyższej jakości i wartości estetycznej. Większość stanowią produkty włoskich, ale też polskich projektantów. Spośród kilkunastu cenionych w świecie designu marek na szczególną uwagę zasługują będące synonimem luksusu i dobrego stylu m.in. włoskie marki Cattelan Italia i Arketipo oraz słynąca z komfortowych mebli wypoczynkowych marka Olta.

Image
Linia
Linia
Image

Stół TYRON WOOD

Producent: Cattelan Italia

Oryginalny stół, który będzie ozdobą każdego wnętrza. Skrzyżowana podstawa dostępna w kilku wariantach wykończenia podtrzymuje blat, tworząc ciekawy elegancki mebel. Drewniany blat występuje w kilku wersjach.

Image

Stolik kawowy Rumors

Producent: ARKETIPO

 

Rumours prezentuje się jako wyjątkowy mebel i prawdziwa perełka wyrafinowanego designu. Kolekcja stolików kawowych Rumors wykorzystuje najwyższe właściwości jednego z najszlachetniejszych i najstarszych materiałów na świecie – marmuru. Jego podstawa to trzy metalowe ostrza podtrzymujące blat, przecinają go czystymi i precyzyjnymi cięciami, które przerywają różnobarwne marmurowe żyłki zaokrąglonej powierzchni, tworząc wyraźne i ukryte kontrasty między liniami.

Image

Sofa AUTOREVERSE

Producent: ARKETIPO

Sofa AutoReverse to flagowy projekt marki Arketipo, dzieło Giuseppe Vigano. Model AutoReverse to kanapa modułowa, skonstruowana z ramy obitej skóra i poduch uszytych z połączenia skóry najwyższej jakości i tkaniny kategorii premium, wypełnienie – selekcjonowany gęsi puch i wkład memory, który nie powoduje odgniatania poduch.

Image

Sofa HUDSON

Producent: OLTA

Piękna, minimalistyczna i niezwykle lekka w swojej stylistyce sofa Hudson przyciągającym spojrzenia i „zaprasza” aby usiąść na niej wygodnie. Zachwycają obłe kształty i delikatne stalowe elementy podstawy, które delikatnie okalają obrys siedziska nadając jej lekkości.

Image

Sofa STONE

Producent: OLTA

Stone to sofa, którą charakteryzuje nowoczesny elegancki design oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Kubiczne kształty modułów sprawią, że sofa idealnie wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Drewniane elementy tworzące podręczny stolik dodają jej zarówno uroku jak i funkcjonalności.