Skip to main content

Meble bez wychodzenia z domu

Zakupy online podbijają serca polskich konsumentów. Jeszcze do niedawna trudno było sobie wyobrazić, że można kupić sofę przez Internet. Tymczasem zakupy w sieci z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem konsumentów, a pandemia dodatkowo przyspieszyła ten trend. Od 2020 roku bogatą ofertę mebli tapicerowanych poprzez własny sklep internetowy oferuje polska marka COMPLET FURNITURE.

Image
Linia
Linia

Za marką Complet Furniture stoi polski producent mebli tapicerowanych – firma Complet Chmielewscy sp.j. z Myślęcina, k. Gniezna w Wielkopolsce. Marka z powodzeniem od 30lat sprzedaje swoje produkty na kilkunastu rynkach europejskich. Meble od Complet Furniture łączą walory użytkowe ze stylowym wyglądem, są trwałe, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi.

Producent stawia na wysokiej jakości tkaniny tapicerskie oraz wysokogatunkowe dodatki, dbając o każdy szczegół wykończenia. Oferowane produkty są eco. Do ich produkcji marka wykorzystuje naturalne surowce – drewno świerkowe lub sosnowe posiadające certyfikat FSC. Nowoczesny park maszynowy połączony z precyzją rzemieślniczą powodują, że meble od Complet Furniture są dopracowane w każdym najmniejszym detalu. Marka oferuje super jakość w przystępnej cenie.

Na www.sklepcomplet.com.pl można samodzielnie wybrać kolor tkaniny i rodzaj wybarwienia nóg. Klienci dokonując zakupów w sklepie internetowym, chcąc podkreślić swój indywidualny styl, mogą sami zaprojektować własny mebel.

Wysoka jakość mebli z online

Meble dostępne przez online mają ograniczone możliwości zobaczenia ich na żywo, dotknięcia i sprawdzenia czy mebel jest wygodny, co może budzić ewentualne obawy. Dlatego też meble kupowane przez Internet muszą wyglądać co najmniej tak dobrze jak na zdjęciu, gdyż z zasady każdy produkt można zwrócić. Dlatego jakość w tym przypadku ma ogromne znaczenie.

Klientami naszego sklepu są osoby, które cenią wysoką jakość, precyzję wykonania oraz nowoczesny design. Mamy na uwadze, że klient online’owy jest bardzo wymagający i dlatego nie możemy sobie pozwolić na najmniejsze ustępstwa kosztem jakości – podkreśla Robert Chmielewski, współwłaściciel Complet Chmielewscy sp.j.

Zakupy na wyciągnięcie ręki

W czasach szerokiej dostępności i różnorodności produktów wyposażenia wnętrz wybór właściwej sofy czy narożnika może być czynnością nader uciążliwą i czasochłonną. Stąd możliwość zakupu mebli przez Internet jest swego rodzaju udogodnieniem i odpowiedzią na zmieniające się trendy zakupowe. Bez nadmiernego angażowania czasu i bez wychodzenia z domu można urządzić swoje wymarzone wnętrze. Marka Complet Furniture oferuje swoim klientom bardzo duży wybór tkanin oraz ich darmowe próbki. Warto pamiętać, że kupując meble bezpośrednio od producenta można liczyć na fachowe doradztwo, korzystny zakup i bezpieczny okres gwarancyjny.

Image
Image