Skip to main content

Designerskie grille

ogrodowe od Taras Factory

Image
Linia
Linia

Wiosna to czas wyjątkowy - wszystko budzi się do życia, dni stają się coraz dłuższe, spędzamy więcej czasu na zewnątrz. A wraz z wiosną rusza sezon na grilla. Zastanawiasz się, co zrobić, aby wiosenne grillowanie w ogrodzie nabrało jeszcze bardziej wyszukanego klimatu?

Postaw na wyjątkowy grill ogrodowy. Miłośnicy designu, nie mogą pozwolić sobie na przypadkowość - wybierz taki model, który oprócz kubków smakowych, usatysfakcjonuje również potrzebę estetyki. Ważne, aby wygląd grilla satysfakcjonował najbardziej wyszukane gusta. Jeśli szukasz idealnego grilla, koniecznie sprawdź propozycję od Taras Factory.

 

Image

Designerskie grille ogrodowe od Taras Factory

Image

Outdoorchef

Design i innowacje ze Szwajcarii

Outdoorchef to innowacyjne szwajcarskie grille i kuchnie ogrodowe łączące nowoczesny design oraz wysoką jakość wykonania. Marka jest znana na rynku europejskim od  ponad 30 lat i zajmuje jedną z czołowych pozycji w swojej kategorii. Grille posiadają  wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających grillowanie. Podnoszą walory smakowe  przygotowywanych potraw oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. To  doskonały wybór dla osób lubiących wspólne spotkania w ogrodzie, a zarazem gwarancja  długowieczności i solidności. Szwajcarska filozofia jest prosta: połóż jedzenie  na grillu, zamknij pokrywę i ciesz się butelką wina z przyjaciółmi, a Outdoorchef większość zrobi za Ciebie.

Image

Monolith

Era ognia  i ceramiki

Grille od Monolith to unikalne połączenie tradycyjnego grilla węglowego z grillem kamado - tradycyjnie używanym przez Chińczyków i Japończyków od ponad 3000 lat. Monolith zapewnia grillowanie na najwyższym poziomie, łączy w sobie tradycję, design, innowacje i najbardziej zaawansowaną technologię. Ten ceramiczny grill spełnia wszystkie oczekiwania: grillowanie, wędzenie, pieczenie, gotowanie, a nawet obsmażanie. Możesz uzyskać na nim zarówno wysokie temperatury idealne do szybkiego usmażenia steków, jak i również niskie temperatury do długotrwałego pieczenia i wędzenia. Ceramika o w łaściwościach termoizolacyjnych doskonale sprawuje się podczas grillowania, gwarantując idealnie równomiernie przyrządzone potrawy. Grill kamado działa zupełnie jak kamienny piec, a więc upieczesz na nim również rewelacyjną włoską pizzę czy chrupiący chleb.