Skip to main content

Bosquo by Janpol w Sopocie

Dla domu i dla biznesu

Showroom Bosquo by Janpol powstał w Sopocie. Można w nim podziwiać materace, łóżka i inne elementy sypialni produkowane przez tą znaną polską markę. Z showroomu mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi - właściciele hoteli, pensjonatów i apartamentów. Nowe miejsce skierowane jest także dla architektów i projektantów.

Image
Linia
Linia

Showroom Bosquo by Janpol działa już od kwietnia 2020 roku. Położony jest przy alei Niepodległości 958 w Sopocie i łączy w sobie kilka funkcji: to salon sprzedaży detalicznej, gdzie klient indywidualny może wybrać i kupić dopasowany do swoich potrzeb materac, łóżko i dodatki do sypialni. Showrooom to również salon pokazowy, w którym można zobaczyć łóżka i materace w pełnych aranżacjach. W salonie mieści się też strefa coworkingowa przygotowana do spotkań z klientami biznesowymi w celu omówienia oferty. Ta część jest również do dyspozycji architektów i projektantów, którzy są zainteresowani współpracą z polskim producentem.

- To miejsce, w którym wspólnie możemy zaplanować sypialnię dla klienta. Cały czas się rozwijamy, słuchamy naszych klientów i razem z nimi chcemy tworzyć miejsca wypoczynku, z których będą wracać w pełni zrelaksowani – mówi Filip Nehring z sopockiego Bosquo by Janpol.

Indywidualne aranżacje i rozwiązania

Za marką Bosquo stoi polski producent materacy i łóżek – firma Janpol z Orzesza w Województwie Śląskim. To firma z 30 - letnią tradycją specjalizująca się w produkcji zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Łóżka i materace z Janpolu wykorzystywane są w hotelach, zarówno tych dużych, jak i butikowych, w pensjonatach czy tez apartamentach na wynajem. Bosquo by Janpol to w zasadzie nie nowa marka, ale katalog inspiracji stworzony na bazie sprawdzonych i jakościowych produktów Janpol.

- To koncepcja kompleksowego wyposażenia sypialni i strefy wypoczynku. Stworzona z myślą o architektach, projektantach, inwestorach, deweloperach oraz właścicielach hoteli i apartamentów. Fabryka Materacy Janpol jako jeden z nielicznych producentów materacy wykonuje swoje produkty w niestandardowych rozmiarach. Zauważyliśmy, że często standardowe produkty stanowią ograniczenie dla indywidualnych projektów – mówi Filip Nehring.

Bosquo by Janpol to także ukłon w stronę projektantów i architektów, w stronę historii, którą wystrojem wnętrza ma opowiedzieć hotel, a która nie mieści się w tradycyjnych, standardowych produktach. W ofercie Bosquo znajdują się materace, łóżka kontynentalne, wezgłowia, sofy, poduszki, nakładki, tkaniny i inne elementy wyposażenia hotelowej sypialni – wszystko z możliwością dopasowania do projektu. Poza produkcją firma pomaga swoim klientom w wyborze tkanin, oświetlenia i innych dodatków umożliwiających kompletne zaaranżowanie sypialni.

Dobry sen, udane wakacje

Celem marki jest zwrócenie uwagi na wygodę, zdrowy sen i korzyści, które z niego płyną.

- Podstawą naszej działalności jest tworzenie materacy i łóżek, które przyczyniają się do zdrowego snu i oczywiście życia. Sen ma ogromny wpływ na jakość życia. A efektywny i zdrowy sen to sen na odpowiednim materacu – wyjaśnia Marek Kubot, Dyrektor Sprzedaży Janpol.

Hotele, apartamenty to miejsca skierowane na wypoczynek i relaks. Hotelowi goście połowę swojego pobytu spędzają w łóżku, śpiąc i odpoczywając, a więc materac i łóżko to najważniejszy element pokoju w obiektach wypoczynkowych. Bosquo by Janpol pokazuje różne rozwiązania z zastosowaniem tych samych bazowych produktów.

- Pokazujemy jak tkanina, rodzaj pikowania wezgłowia lub wybór nóżek może odmienić wygląd sypialni – podkreśla Filip Nehring.

Bosquo by Janpol to połączenie designu i komfortu.

- Naszą misją jest współtworzenie miejsc, które mają indywidualny charakter, ale również komfort na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania, na projekty, które wymagają pracy, ponieważ uważamy, że w kwestii zdrowego snu nie powinny pojawiać się kompromisy  - podsumowuje Marek Kubot.

Image

www.bosquo.pl

Image

www.bosquo.pl